Команда зі Слов’янська зіграє у великому фіналі «Кубку захисників України» у Одесі

24 серпня, об 11:00 в день 30-річчя Незалежності України, на стадіоні «Чорноморець» в місті Одеса, відбудеться Великий фінал «Кубка захисників України» з футболу. Цей масштабний захід став результатом всеукраїнських змагань, в яких брали участь 64 команди та більше 2 000 футболістів-аматорів. Всі вони 100% — учасники бойових дій та ветерани АТО/ООС.

До фіналу прямують:
● команда «Ягуар» Національна Гвардія України.
● команда «Маріуполь АТО» Збройні сили України.
● команда «Волинь АТО» збірна ветеранів російсько-української війни.
● команда «Слов янськ АТО» Національна Гвардія України.

Футбольна ліга учасників АТО – це регулярний Чемпіонат України з футболу, який офіційно внесений в Єдиний календар спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України на 2021 рік.

На сьогодні ліга об’єднує у своїх лавах 98 команд, а це більше трьох тисяч учасників бойових, ветеранів АТО/ООС.

Всеукраїнське об'єднання «Українці Разом» є засновником та постійним партнером «Федерації Футболу учасників АТО», яка з 2015 року проводить змагання з футболу серед ветеранів АТО/ООС.

«Українці Разом» — Всеукраїнське об'єднання свідомих і небайдужих українців, що було створено для допомоги захисникам України, які брали/беруть участь в антитерористичній операції / об'єднаних сил на сході України, та членам їхніх сімей.

Кубок захисників України відбудеться за сприяння Міністерства у справах ветеранів України та Української асоціації футболу. Генеральний партнер – Стадіон «»Чорноморець».

Фінал «Кубку Захисників України» - це найважливіша подія у спортивному житті воїнів АТО/ООС, яка повинна знайти відгук також у серцях патріотів України й просто поціновувачів футболу з усієї країни.

Запрошуємо усіх містян та гостей Одеси!

Вхід на стадіон вільний!

Пряма трансляція відбудеться на YouTube каналі Федерації футболу учасників АТО. Переглянути її можна
за посиланням нижче.

ДОВІДКА
Футбольні турніри Ліги учасників АТО відбуваються в Україні вже сім років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. Організатором та засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою та за постійної підтримки Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».

Наразі команди Ліги учасників АТО беруть участь у таких турнірах: Кубок Героїв АТО (аналог чемпіонату України), Суперкубок Героїв АТО/ООС України (матч, у якому зустрічаються цьогорічний переможець
турніру з минулорічним тріумфатором), Кубок Об’єднаних сил (беруть участь найкращі команди від кожної
силової структури) та чемпіонат Європи з футболу серед ветеранів війни. Додаткова інформація на
офіційному сайті Федерації футболу учасників АТО football.ukrazom.org та Всеукраїнського Об'єднання
«Українці Разом» ukrazom.org

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: