Рятувальники зі Слов’янська беруть участь у тренуваннях до військового параду в Києві


Рятувальники  взяли участь у тренуваннях військового параду до Дня Незалежності України

Вже наступного вівторка уся країна святкуватиме 30-ту річницю Незалежності. З нагоди цієї знаменної дати в усіх регіонах нашої Батьківщини відбудуться урочисті та святкові заходи. Зокрема, серед загальнодержавних урочистостей запланований концерт та парад військ на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності, виставка військової техніки та озброєння на Михайлівській площі, а також урочисте проходження катерів у місті Києві на р. Дніпро.

Так, 18 серпня рятувальники взяли участь у першій репетиції параду військ у центрі столиці. Усього до підготовки залучено майже п'ять тисяч осіб, котрі формують 36 парадних розрахунків. Серед них – представники Сухопутних військ, Військово-морських сил, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Національної поліції, Нацгвардії, тощо.

Зокрема від ДСНС участь у параді військ братимуть більше 200 осіб та 27 одиниць техніки: піший парадний розрахунок курсантів Національного університету цивільного захисту України, аварійно-рятувальні, пожежно-рятувальні та інші спеціальні автомобілі для проходження механізованої колони, літак Ан-32П та 3 вертольоти «Super Puma», а також 7 плавзасобів для участі в урочистому проходження катерів у місті Києві на р. Дніпро.

За нашими даними у військовому параді приймають участь 3 рятувальника зі Слов'янська.

Наступні репетиції параду військ відбудуться 20 та 22 серпня.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: