Новий “Активний парк” з’явився в Олександрівській громаді

В Олександрівській громаді з'явився «Активний парк». Локацією для активного дозвілля визначено парк "Ювілейний" – популярне місце серед наших мешканців.

Відкриття парку відбулося за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна, селищного голови Людмили Борисевич, начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика, представників спортивної спільноти Олександрівщини.

«Мета соціального проєкту – зробити заняття спортом якомога доступнішими. Аби займатися можна було прямо поряд з домом», - наголосив Володимир Мицик.

Представники спортивної спільноти Олександрівки продемонстрували всім присутнім, як правильно користуватися тренажерами. Наповнення спортивої локації – найпростіше, доступне для відвідувачів будь-якого рівня фізичної підготовки: лавочка, шведська стінка, бруси/турніки, а також координаційна лінія, вільний простір, сходинки.Все устаткування в «активному парку» має QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності. Тренери – зірки українського спорту, чемпіони.
Нагадаємо, що соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» ініційовано Президентом України у 2021 році з метою зробити спорт ближчим до людей.

За інформацією Донецької обласної державної адміністрації, усього в регіоні планується зробити близько 40 активних парків, протягом першої половини серпня такі локації запрацювали в Авдіївці, Бахмуті, Волновасі, Вугледарі, Дружківці, Костянтинівці, Мар’їнці, Маріуполі, Покровську. Разом із Олександрівкою локацію відкрили і в Добропіллі.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: