Гордон путешествует в бутылке

Цю жінку звуть Джуді. Одного ранку вона гуляла по пляжу, прибираючи сміття, що викидається на берег прибоєм, і знайшла пляшку з посланням. Ще в пляшці було трохи піску і дві однодоларових купюри.

Відкривши записку і прочитавши, Джуді з друзями дізналися, що це не пісок. Це прах чоловіка на ім'я Гордон, чоловіка жінки, від якої це послання. Як вона пише, Гордон дуже любив подорожувати, тому вона і відправила його в його останню подорож в пляшці з запискою і грішми в надії на телефонний дзвінок від того, хто виловить Гордона і розповість його люблячій дружині, куди йому вдалося дістатися.

Почав Гордон свою останню подорож в Біг Пайн Кі в березні 2012 року, потім був знайдений в Ісламераді, де добрі люди додали цю інформацію в записку і знову відправили його в море. І ось його наступна зупинка в липні 2021 року на пляжі в Саусвік, Массачусетс!

Джуді, звичайно ж, подзвонила дружині Гордона в Теннессі, яка була дуже схвильована, дізнавшись про подорожі свого покійного чоловіка!

Після чого була додана чергова записка, Гордон поміщений в пластикову пляшку з-під рому (ну, щоб додати трохи задоволення його поїздці) і вкладений ще долар на випадок, якщо мандрівник поїде далеко і потрібно буде зробити міжнародний дзвінок. Після поминальної служби та святкування на честь Гордона на пляжі, він знову відправився в путь!

Ось. Навіть мертвий Гордон подорожує, а ти - ні!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
2

Эта запись была размещена в рубрики: