Чим дихають мешканці Слов’янська? Індекс забруднення повітря у місті збільшився!

З метою визначення наявності забруднюючих речовин у повітрі на двох стаціонарних моніторингових постах міста Слов’янська №8 та №9 у липні 2021 року Краматорською лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря Донецького регіонального центру з гідрометеорології було відібрано та проаналізовано 856 проб.

Екстремально високого та дуже високого забруднення атмосферного повітря не спостерігалось. Загальний рівень індексу забруднення атмосфери (ІЗА) по м.Слов'янськ у порівнянні з минулим місяцем збільшився і склав 6,14, повідомляє сайт Слов’янської міськради.

Середньомісячні концентрації шкідливих речовин на території міста в середньому перевищували гранично допустимі концентрації по вмісту формальдегіду у 2,9 рази, діоксиду азоту у 1,5 рази та фенолу у 1,1 рази.

Читайте також: Руководитель ВЦА Вадим Лях возобновляет личный прием граждан – график

У порівнянні з попереднім місяцем показники забруднення становлять:

- збільшились на 0,1 ГДК вміст оксиду вуглецю та фторид водню, на 0,2 ГДК вміст діоксиду азоту та на 1,2 ГДК вміст формальдегіду;

- зменшився на 0,2 ГДК вміст пилу та на 0,1 ГДК вміст фенолу.

- залишився без змін показник діоксиду сірки.

Екологічний стан на території міста - задовільний! Коливання деяких показників пов’язано з підвищеною кількістю викидів від роботи транспорту, що нараховується на окремих вулицях міста, з огляду на об’їзд територій на яких проводяться ремонтні роботи.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: