79 детей Донетчины направились в «Молодую гвардию» и «Артек»

лагерь

79 дітей Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направились на VІІ тематичні зміни до дитячих центрів «Молода гвардія» та «Артек».

Про це повідомляє Донецька держадміністрація.

В тому числі 44 дитини з 6 серпня - до українського дитячого центру «Молода гвардія» у Одесі на VІІ тематичну зміну «Моя країна - Україна» та 35 дітей з 8 серпня - до міжнародного дитячого центру «Артек» у Києві на VІІ тематичну зміну «Наша земля - Україна».

Головним завданням програми тематичної зміни «Моя країна - Україна» ДП «УДЦ «Молода гвардія» є національно-патріотичне виховання.

Протягом тематичної зміни відбудеться спортивний фестиваль, який збирає дітей з різних куточків України, де вони матимуть змогу демонструвати свої сили у різних видах спорту, ділитися досвідом, історіями успіхів та перемог з іншими спортсменами. Головними подіями зміни стануть – День Державного Прапора України та 30-річний ювілей Незалежності України.

Читайте також: Под Краматорском впервые пройдет ярмарка меда

В рамках тематичної зміни «Наша земля - Україна» у ДПУ «МДЦ «Артек» відбудеться фестиваль областей і міст України, презентація культурно-мистецьких і соціально-освітніх регіональних проєктів щодо національно-патріотичного виховання нової генерації українців.

Головними подіями зміни також стануть урочисті заходи 30-тої річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Крім того, для дітей проведуть театралізований освітній квест «Вижити в 90-х», парад міст України, працюватимуть креативні майстерні «Алея ментальних мап областей» та пленер Арт-село «Артеку», а також відбудеться театральний фестиваль «Глобус України», шоу «БУМ: Батл Українських Міст» та брейн ринг «Україна – моя земля».

Зміна триватиме 21 день.

Наступна зміна в ДПУ «МДЦ «Артек» планується з 03 вересня 2021 року, в ДП «УДЦ «Молода гвардія» - з 04 вересня 2021 року.

Для отримання путівок необхідно звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення рад територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій за місцем проживання.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: