Тим, хто потерпає від насилля. Семінар допомоги у Слов’янську


Наприкінці липня 2021 року команда соціальних працівників та психологів розпочала проєкт «Консультативна служба в Слов‘янській територіальній громаді», який реалізується СМГО «Сприяння» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Під час проєкту відбувся вступний семінар: навчання для фахівців з соціальної роботи та партнерів, де обговорювались питання взаємодії державних структур, соціальних служб, поліції, громадських організацій щодо консультування та надання дієвої допомоги сім‘ям, що потерпають від домашнього насильства.

Соціальні працівники ознайомились з методом ненасильницького спілкування, під час практичних вправ продемонстрували, як ці знання сприятимуть налагодженню ефективної комунікації на особистому та професійному рівнях.

Протягом трьох місяців команда проєкту надаватиме консультаційні та психологічні послуги сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах.

Для отримання соціальних послуг пропонуємо звертатись за телефоном +38 066 424 0008 та домовитись із спеціалістом про дату та час консультувань.

Зустрічі та консультації відбуватимуться у приміщенні центральної міської бібліотеки, за встановленим графіком.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: