Клуб “Слов’янщина” вшанував ювілярів та долучився до сучасної музики


30 липня 2021 р. в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка відбулося засідання клубу культури та духовності «Слов’янщина». Про це повідомляється на сайті бібліотеки.

Тема чергової зустрічі - «Вшановуємо ювілярів».

Валерій Іванович Романько, лауреат премії ім. В. Шутова підготував цікаву доповідь про життя та творчість нашого земляка, письменника та поета Віктора Шутова, яка присвячена 100-річчю з дня його народження.

Членкіня клубу Тетяна Іванівна Гарцунова розповіла про життєпис французького поета та байкаря Жана де Лафонтена до 400-річчя з дня його народження. Присутні прослухали байки та переглянули відеоролики відомого байкаря.

Книжкові виставки, що підготовлені провідним бібліотекарем читальної зали Вікторією Піддубною,  представляють публіцистичні, біографічні та художні матеріали, які більш детально розкривають світ героїв сьогоднішньої зустрічі.

Також члени клубу с задоволенням послухали виступ випускника Слов'янської школи мистецтв Скорописова Валерія, викладача Людмили Желиховскої, який представив вдячним слухачам декілька фортепіанних копозицій сучасних авторів.

 

Центральна бібліотека запрошує всіх охочих приєднатися до клубу культури та духовності «Слов’янщина».

Наступна зустріч відбудеться 20 серпня о 14.00 в читальній залі. Чекаємо на вас.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
4

Эта запись была размещена в рубрики: