На Донетчине планируют построить 150 спортплощадок. Славянск может остаться не у дел

спортплощадка

Скоріш за все - не цього разу. Слов'янськ може не потрапити в програму у рамках програми «Здорова Україна». Саме завдяки цій програмі на Донеччині планується створення 150 спортмайданчиків. Але, програма передбачає співфінансування будівництва коштами місцевого бюджету! А от саме бюджету у Слов'янську досі не існує. Що ж, спасибі нашим міським депутатам.

Детально про створення спортивних майданчиків в інших містах Донеччини в матеріалі офіційного сайту ДонОДА.

Одним із проєктів в рамках програми «Здорова Україна», яка ініційована Президентом України у 2021 році, є створення мультифункціональних спортивних майданчиків. У громадах на території Донецької області з метою покращення умов для занять фізичною культурою і спортом населення цьогоріч передбачається облаштування 150 сучасних майданчиків.

Читайте також: Донетчина – победитель по результатам реализации программы “Велике будівництво”

Національною програмою щодо створення в усіх куточках України мультифункціональних майданчиків єдиної моделі – з гумовим покриттям розміром 140 кв. м – передбачено появу нових місць для рухової активності населення, що матимуть такі елементи: спортивний комплекс з підвісною системою держаків, лавку з упором для преса, упор для віджимання, бруси для віджимання подвійні, турнік потрійний, тумбу для стрибків, інформаційний стенд, рукохід-драбину.

Задля встановлення в Донецькій області 150 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в загальному обсязі 57962 тис. грн, що складає 80% від загальної вартості майданчиків (72 452,5 тис. грн).

Необхідне співфінансування з обласного бюджету складає 7245,25 тис. грн, коштом  бюджетів територіальних громад – 7245,25 тис. грн.

Орієнтовна вартість одного майданчика – 480 тис. грн.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
13

Эта запись была размещена в рубрики: