Інеса Осовська (Блозовська): “Моя мрія в дитинстві, побудувати власну конюшню”

"Діловий Слов'янськ" відкриває нову авторську рубрику, присвячену успішним та видатним людям бізнес середовища України. Пропонуємо знайомство з успішною business-woman від Кристини Магер.


Знайомтесь - Інеса Осовська (Блозовська) красива та дуже цiкава членкиня Української асоціації зовнішньої політики, представниця Геополітичного альянсу жінок в Угорщині, входить у рейтинг ТОП100 успішних жінок України, та ТОП500 впливових жінок України.

Крістіна Магер - Пані Інесо, якою на Вашу думку має бути упішна українська жінка або бізнес леді? 

Інеса Осовська - Успіх, це не тільки про гроші.  Успішна жінка, це перш за все щаслива жінка! Це взаємоповага у суспільстві, та  її оточенні. Коли до тебе звертаються з усіх куточків світу за порадою, за досвідом та за підтримкою. Успішна жінка, це коли ти стаєшь прикладом для молоді та дітей.

К.М. - Як краще тримати баланс у вихованні дітей та розбудові цікавої карьери? 

І.О. - Перше правило розбудови кар'єри, це не ставити її на перше місце за твоїх дітей. Долучайте своїх дітей до процесу. Радьтеся з ними, іноді беріть дітей на роботу і дозвольте їм "помацати" свою професію в реальному часі. Плануйте свій час так, щоб діти не відчували, що Ваша кар'єра важливіша ніж вони.

К.М. - Як Ви вважаете - як мудро виховувати у дітей лідерські якості та спортивні звички? Як вчити дітей перемагати на міжнародних конкурсах формата Евробачення? 

І.О. - Лідер це той, хто вміє контролювати свої емоції. На мою думку, виховання лідера починається з вміння дитини спілкуватися в з його оточенням.  Важливо, щоб у дитини була мрія, але яка не реалізується само по собі, а тільки за умови, що вона докладе зусилля. Будьте на цьому шляху разом зі своєю дитиною, обговлрюйте, що потрібно зробити для досягнення цілі та успіху. Запропонуйте дитині скласти свій особистий план досягнення мети, або разом. І головне, не допускайте, щоб дитина почувалася беспомічною.

К.М. - Що для дітей більше вважливо - робити акцент на спортивні досягнення - або на вивчення французських та англійських традицій, законів та стандартів освіти?

І.О. - На мою думку потрібно зберігати баланс. Спорт формує в дитині звички вести здоровий спосіб життя, формує правила дисципліни в команді, формує фізичний стан, естетичний та силу духу. Освіта, наука формує розум дитини, розвиває логічне мислення, пам'ять. Формує в дитині її культурну сторону, напрвнюючи її духовністю. Тому акцент я би робила саме на балансі між першим і другим.

К.М.  - Які Ваші улюбленні кулінарні проекти - наприклад Оливер Джемс?

- Найулюбленіше кулінарне шоу, це коли готує мій чоловік. Це мене завжди зачаровує, та потім від страви отримую справжню насолоду. Якщо говорити про телевізійний формат, то більш за все до вподоби такі програми як "Готувати як Хестон" Британська програма, або "Оголений повар" з Джеймі Олівером. Якщо українське шоу, то з захопленням дивлюся програми Чаби Бакоша"Ранок вДОМа";. Дуже люблю  закарпатську та угорську кухню. Улюблена страва, угорський рибний суп Халаслі.

К.М.  - В дитинстві яка у вас мрія була, наприклад -  створити свій ресторан чи власний готельний туристичний бізнес? 

І.О. - Моя мрія в дитинстві, побудувати власну конюшню. Я дуже люблю коней, займалася кінним спортом, тому звісно мріяла про власних коней. Стайню я так і не побудувала, але на конях продовжую їздити.

К.М.  - Які відомі талановиті лідери для вас є прикладом або заслуговують на нагороди або перемогу у конкурсах?

І.О. - Оскільки моя діяльность пов'язана з дипломатією та зовнішнью політикою, я спілкуюся з багатьма впливовими дипломатами та політиками різних країн, і тут важко виділити когось окремо. На моєму шляху зустрічаються дуже цікаві особистості, які не є відомими, але які б могли бути прикладом, або кумиром для когось.

К.М. - Які ваші улюблені книги, фільми  або туристично красиві країни? 

І.О. - У вільний час я люблю почитати книжки, які я отримую від відомих людей у подарунок. Це різна тематика, в основному дипломатична та історична. Дуже цікаво занурюватися в ті теми, про які майже не можливо було раніше дізнатися.  Я люблю подорожувати. Мене приваблює Европа. Дуже люблю Будапешт, і раз на місяць я туди літаю. Це особливе місце для мене. А вино Токайське Асу, це щось неймовірне. Обов'язково скуштуйте і обов'язково відвідайте Угорщину.

К.М. - Які будуть побажання нашим бізнес читачам? Дякуємо і бажаємо успіхів. 

І.О. - Мої поради та побажання читачкам. Жінки,  кожна з вас це особистість, кожна з вас унікальна. Унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її діяльності.  Формуйте біля себе оточення однодумців і рухайтесь
вперед до своїх цілей. Успіх-це віра в себе. Вірте а себе, в своїх дітей. Будьте щасливі та задоволені собою.

Кристина Магер


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: