Когда в Украине электрифицируют автобусы


Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в Україні хочуть пускати на автобусні маршрути винятково електробуси: коли це може трапитися

Також планується введення процентної квоти на цей вид транспорту вітчизняного виробництва.

Міністерство інфраструктури України запропонувало електрофікувати автобуси громадського використання.

Так, відомство розробило законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо стимулювання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами».

Зокрема, цим документом передбачається:

запровадити використання електробусів у сфері регулярних пасажирських перевезень встановивши, що від 01.01.2030 допускаються до використання виключно електробуси;

доповнити обов’язкові умови конкурсу на перевезення пасажирів нормою, яка передбачає наявність мінімальної відсоткової частки, яку мають займати електробуси в парку перевізника: не менше 20% на 01.01.2025, не менше 40% на 01.01.2027, не менше 80% на 01.01.2029.

Окрім того, законопроєктом пропонується введення процентної квоти на електробуси вітчизняного виробництва в парках автомобільних перевізників.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, зазначається, що вони зобов’язані мати не менше 90% електробусів вітчизняного виробництва, на частку яких має припадати не менше 85% місць для сидіння пасажирів із загального числа місць для сидіння пасажирів, якими обладнаний парк електробусів перевізника.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: