На дорогах Донеччини проводиться спецоперація


В рамках всеукраїнського профілактичного відпрацювання «Безпечні автомобільні дороги» поліцейські збільшили кількість патрулів у курортній зоні на вихідні. Заходи проводяться для підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості ДТП.

У спецзаходах задіяні наряди груп реагування з територіальних підрозділів поліції Слов'янська, Покровська, Костянтинівки та Курахово.

Особлива увага поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху, зосереджена на виявлення та припинення грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки дорожнього руху та призводять до дорожньо-транспортних пригод. Також правоохоронці проводитимуть роз’яснювальні бесіди аби нагадати всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися всіх правил.

Звертаємо увагу водіїв, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги на півночі Донеччини є наступні: з’їзд на село Щурове та проїзд через сел. Райгородок на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: