Бойцы рукопашного боя из “Донбасса” показали боевые приемы охранникам суда

Представники Донецької обласної федерації рукопашного бою «Донбас» поділилися досвідом з судовими охоронцями. Про це повідомляється на сторінці фейсбук Територіального управління Служби Судової Охорони у Донецькій області

21 липня, співробітники Служби судової охорони Донеччини зустрілися з представниками громадської організації «Донецької обласної федерації рукопашного бою «Донбас».

Її представили суддя з рукопашного бою Віктор Філонов, віце-президент громадської організації Олександр Кольцов та її голова Ігор Чечинов ( Игорь Чечинов ).

Під час зустрічі обговорили теоретичні та практичні аспекти діяльності, використання спеціальних засобів, зброї, засобів індивідуального захисту. Окрім цього, відпрацювали практично тактичні прийоми при роботі в судових установах.

За словами представників громадської організації, судовий охоронець щохвилини має бути пильним, бо всюди може чекати небезпека, особливо під час розгляду резонансних справ.

Першочергова задача охоронця – зберегти життя і здоров’я як особи, що знаходиться під охороною, так і своє. Допомогти в цьому можуть знання з рукопашного бою, тактичних прийомів, але особливо важливим є вміння працювати в команді.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області постійно підвищують рівень професійної майстерності шляхом удосконалення вмінь та навичок володіння прийомами рукопашного бою, спецзасобами та зброєю задля підтримки громадського порядку, охорони життя та здоров’я суддів, працівників апарату та відвідувачів суду.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: