Автобусное сообщение с прифронтовыми городами Донетчины возобновится на следующей неделе

филашкин

Відновлення автобусного сполучення прифронтових населених пунктів Бахмутка, Жованка, Майорськ, Світлодарськ, Миронівський, Луганське, Новолуганське, Травневе, Гладосове, Роти, Клинове, Відродження та інших з містами Бахмут та Світлодарськ почнеться наступного тижня.

Про це йшлося на онлайновій зустрічі заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна з представниками міжнародних гуманітарних організацій.

Інформація розміщена на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Від початку російської агресії тут був відсутній будь-який транспорт, що значно ускладнювало життя місцевого населення.

Читайте також: Проект Emerald – образовательный и туристический кластер для громад Лимана и Святогорска

«Ми дуже вдячні за таку підтримку усім, хто брав участь у реалізації проєкту. Це надзвичайно складна, але потрібна робота. За останні два роки за кошти обласного бюджету особовим складом ДСНС відновлено понад дві тисячі житлових будинків вздовж всієї лінії розмежування, і люди повертаються до своїх домів. Спільна задача для нас всіх – забезпечити їх усім необхідним», - наголосив Вадим Філашкін.

Проєкт з надання транспортних послуг реалізується благодійним фондом «АДРА» та ГО «Проліска». Розрахований він на один рік, після чого обов’язки з перевезення людей перейдуть до місцевих органів влади.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: