В Украине инспекторы проверят получателей субсидий

субсидия

В Україні інспектори перевірять домівки отримувачів субсидій.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

“Затвердити порядок здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки”, – йдеться у проєкті постанови.

Читайте також:Украинцам дважды пересчитают пенсии: кому повысят выплаты

Згідно з документом, інспектори матимуть повноваження здійснювати перевірку у домівках отримувачів соціальної допомоги. Також це стосуватиметься і тих, хто претендує на отримання субсидії.

“Відвідувати разом із представником територіальної громади отримувачів соціальної підтримки за місцем проживання (з метою визначення правдивості відомостей, які впливають на встановлення права на отримання соціальної підтримки та визначення її розміру)”, – зазначено у документі.

У випадку перешкоджання отримувачами соціальної підтримки (членами їхніх родин/домогосподарств) відвідуванню уповноваженою особою їхнього місця проживання надання субсидії призупиняється.

“ЄС” вимагає передбачити в Бюджетній резолюції збільшення субсидій, підвищення зарплат медикам, вчителям та військовим – Порошенко.

Нагадаємо, що терміни виплат грошової допомоги в Україні можуть бути порушені через проблеми з переоформленням субсидій.

Джерело: Прямий

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
11

Эта запись была размещена в рубрики: