Чотирилапе поповнення у маріупольських гвардійців!

Кінологічна служба Маріупольської бригади Нацгвардії отримала двох цуценят породи німецька вівчарка.

Поповнення відбулося завдяки тісній взаємодії гвардійців кінологічного підрозділу частини з іншими кінологічними організаціями України та в результаті ретельного пошуку та відбору.

Цуценята дуже активні, грайливі, цікавляться всім, до чого можуть дотягнутись та вимагають уваги до себе, вони вже отримали свої прізвиська - «German» та «Galla». Зараз у них починається важливий етап життя, а саме, знайомство зі своїми кінологами та старшими чотирилапими товаришами, а також адаптація до нового місця.

Як зазначив начальник кінологічної служби частини майор Олексій Захарченко, цуценята мають добрі робочі якості, і це не дивно, адже їх батько є діючим універсальним чемпіоном України з робочих якостей та екстер’єру.

«При відборі собак ми враховували робочі лінії батьків, схильність до ігрового поводження цуценят, лояльність до людей, стійкість до всебічних подразників, а також їхні розміри. Також ми звертали увагу на нервову систему цуценят, бо це є одним із основних факторів при відборі. Собаки із сильною нервовою системою відрізняються тривалою працездатністю та гарною стресостійкістю», - розповів начальник кінологічної служби частини майор Олексій Захарченко.

Тож тепер чотирилапі будуть служити у Маріупольській бригаді Нацгвардії та допомагати кінологам у розкритті правопорушень, в тому числі в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Малюк «German» буде залучатись до охорони громадського порядку, а «Galla» продовжить свій службовий шлях у лавах окремого загону спеціального призначення «Азов».

Вадим Вигінний

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
3

Эта запись была размещена в рубрики: