Пожарные Донетчины отрабатывают порядок действий в случае возгорания хлеба на корню

хлеб

Напередодні жнивної кампанії на території Донецької області рятувальники відпрацьовують порядок дій у випадку загоряння хліба на корені.

Фахівці ДСНС зазначають, що такі заходи допомагають підготуватись до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій не тільки рятувальникам, але й також добровільним пожежним дружинам, співробітникам сільськогосподарських підприємств тощо.

хлеб
16 липня у м. Лиман, м. Дружківка та м. Слов’янськ на території зернових полів було проведено спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на хлібному масиві. До навчань долучилися як рятувальники, так і аграрії. Адже лише спільними зусиллями можливо досягти максимального результату з ліквідації пожеж на хлібних ланах.

Читайте також: В Бахмуте спасатели сняли с крыши девятилетнюю девочку

За задумом навчань, під час збору врожаю на зерновому масиві сталося займання комбайну. Комбайнер негайно сповістив про загоряння Службу порятунку за телефоном «101» та проінформував своє керівництво. На місце умовної пожежі виїхали рятувальники та завдяки спільним зусиллям вогнеборців, працівників Центру безпеки громадян та добровільних пожежних команд умовне загоряння на території зернового поля вдалося ліквідувати.

тушим
По завершенню навчань, підбили підсумки та зазначили, що подібні навчання є дуже актуальними та корисними. Адже пожежі на зернових масивах, на жаль, не рідкість. Саме тому дуже важливо знати, як діяти у разі займання поля.

пожар

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: