Чутливі теми Донеччині. Наркозалежність та наркополітика очима журналістів

Із задоволенням прийняла участь у дводенному престурі по Донбасу у ролі регіональної координаторки. Повідомляє на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Любов Хрипкова.

Метою прес-туру "Наркозалежність vs наркополітика: проблеми та шляхи їх вирішення в Україні" (Слов'янськ - Краматорськ) - стала актуалізація необхідності розширення мережі сайтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).

Захід проводився з урахуванням особливостей прифронтових районів і регіональної наркосцени, збільшення доступу до державної програми з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів для людей. які вживають наркотичні речовини.

В Слов'янську та регіоні працює нізка громадських організацій що надають гендерно чутливі послуги, зокрема з профілактики/лікування ВІЛ, вірусних гепатитів, туберкульозу, наркоманії жінкам з уразливих груп населення (секс-працівницям, переселенкам, наркозалежним жінкам та іншим).

З деякими програмами учасників туру можна ознайомитись за посиланням: https://fb.watch/v/1r6B6aYqn/ https://m.facebook.com/groups/donbasslife/permalink/5778201345588514/?sfnsn=mo

Вдячна журналістам за готовність висвітлювати не зовсім популярні, але дуже актуальні теми, які сприяють формуванню громадського здоров'я - закінчує свій допис авторка.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: