З 1-го вересня у Слов’янську почнуть готувати “Виробників художньої кераміки”


На базі
Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса 9 липня відбулась робоча зустріч в рамках проекту, присвяченого питанням професійної освіті для спеціалістів в галузі кераміки.

На цій зустрічі фахівцями з профтехосвіти були визначені кроки з розробки та втілення подальшої освітньої програми та створення на базі центру керамічних майстерень та лабораторій для занять майбутніх кераміків.

Також на цьому засіданні була прийнята і схвалена програма і навчальний план професійної освіти для кераміків. Вперше у Донецькій області з 1 вересня відкривається нова професія "Виробник художньої кераміки" для 24 перших учнів у Слов'янську.

У нараді прийняли участь кераміки Слов'янська, які відчувають нагальну потребу у нових кваліфікованих кадрах, розробники програми для фахівців керамічної галузі з Луцька, службовці Донецької обласної адміністрації, Департаменту профтехосвіти, представники ПР ООН та фахівці з виготовлення кераміки.

Учасникі зустрічі також відвідали майбутні навчальні класи та майстерні, де будуть проводитись заняття.


Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса є одним із провідних освітніх закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини.

Колектив СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса створює позитивний імідж робітничих професій, співпрацює із роботодавцями, соціальними партнерами та центром зайнятості.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
3

Эта запись была размещена в рубрики: