Молодь пройшла екологічними стежками Краматорського ландшафтного парку


2-4 липня 2021 року у гості до регіонального ландшафтного парку «Краматорський» завітали учасники Програми «Екологічними стежками рідної України», яка декілька років поспіль проводиться за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, а також Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Сергій Натрус.

Співробітники Парку познайомили гостей з мешканцями вольєрного комплексу, розташованого на території «Візит-Центру», особливостями флори і фауни Парку, розповіли про небезпечних тварин та хижих птахів Донеччини, провели «Еко-Фест» з низкою рухливих конкурсів на екологічну тематику.

Можливість перевірити свої знання про природу рідного краю та спритність юні дослідники отримали під час проходження екологічного квесту.

Наостанок разом відвідали ділянку №4 Парку «Білокузьминівська», щоб помилуватися красою крейдяних скель та дізнатися багато цікавого про давнішнє минуле цієї місцевості від працівників науково-дослідного відділу.

Ми впевнені, що дітки винесли багато цікавого та корисного для себе з цієї подорожі та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
0

Эта запись была размещена в рубрики: