У Слов’янську завершився проект “Обійми”. Підсумкова презентація

25 червня у Центральній бібліотеці ім. Михайла Петренка міста Слов'янська пройшла прес-конференція за результатами проєкта «Обійми», що реалізовувався в рамках «Школа соціальних ініціатив».

Метою цього проєкту, що продовжувався у Слов'янську 4 місяця, стало створення сприятливого клімату в сім’ях ДБСТ (дитячі будинки сімейного типу) через підтримку та навчання батьків-вихователів.

Досвідчені психологи та соціальні працівники спілкувались з батьками, розповідали, як долати різноманітні конфліктні ситуації у непростому процесі виховання та взаємодії з їх дітьми.

Проект відбувався за підтримки агенції USAID, Львівської освітньої фундації, платформи ініціатив "Теплиця", ГО "Вільна Хата", Слов'янського ЦДЮТ, організації "Молодь Сходу України", Слов'янського центру соціальних служб та інших

Отримані результати за словами учасників надихають - слова вдячності та реальні покращення психологічного клімату у великих родинах дитячіх будинків сімейного типу у Слов'янську  - це саме те, що організатори ставили собі за мету.

Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
9

Эта запись была размещена в рубрики: