Сезон арбузов в этом году откладывается


Цього року сезон польових кавунів в Україні затримається на кілька тижнів. Через затяжні зливи аграріям Херсонщини довелося пересівати великі площі. Про це повідомляє видання businessua.com

У супермаркетах і на базарах продають вирощені під плівкою. Їх ціна на оптових ринках по 20 грн/кг. У роздріб їх реалізовують по 30.

"Щойно висадили кавуни, а тут холоди й зливи. Усі поля плавають, у низинах цілі озера стоять. Тож перша посадка загинула, довелося її пересівати. Вдруге сходи з'явилися, та дощі, які випадали з небаченою для наших країв частотою, зволожили землю так, що на баштан і не пройдеш.

А між тим, саме час заводити туди культиватор, бо трава між рядками піднялася густо. Інакше ніяк — адже гербіциди ми принципово не використовуємо і від бур'янів мусимо позбавлятися механічним способом. А як вчасно не позбавитися, то дика рослинність кавуни задушить.

Якщо пересівати баштан будемо змушені втретє, то вже й не знаю, коли з нього дочекаємося врожаю — хіба під кінець вересня", — розповів Сергій Шматенко, голова Виноградівської ОТГ Херсонської області.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: