На тренінгу синьорів Слов’янька вчили як взаємодіяти з владою

Чи можлива дієва синергія між владою,державними установами та громадськими організаціями? Звісно,коли об'єднання стосується кожного з нас,а особливо вразливиз верств населення.

24 червня 2021 року керівник ГО ВІК ЩАСТЯ Наталья Бондаренко та заступник директора комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування Слов'янської міської ради Анна Кобзиста провели сумісний тренінг щодо ознайомлення людей поважного віку з дієвими інструментами участі при взаємодії з владою.

Запрошеним гостем виступила Ольга Алтуніна , яка доступно розповіла про ініціативи Бюджету участі в цьому році та закликала бути активними в голосуванні та подавати свої ініціативи в наступному.
Ознайомитися з проєктами Бюджету участі можна тут:👇

https://budget.e-dem.ua/1414100000/projects

Захід проводився в рамках реалізації проєкту "Соціальна активність-категорія без віку", який здійснюється громадською організацією Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine . Погляди учасників не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: