ФК «Слов’янськ-АТО» зустрінеться у Слов’янську з ФК «Південна Пальміра» з Одеси

ФК «Слов’янськ-АТО» зустрінеться у Слов'янську з ФК «Південна Пальміра» з Одеси

Когда:

26 июня, 10:30

Где:

Стадіоні імені Юрія Скиданова

Сколько:

0

Контакты:

26 червня на стадіоні імені Юрія Скиданова відбудеться футбольний матч в рамках 1/8 фіналу Кубка захисників України. ФК «Слов'янськ-АТО» (м. Слов'янськ) зустрінеться з ФК «Південна Пальміра» (м. Одеса). 

Описание:

Футбольний клуб «Слов’янськ-АТО» зустрінеться з ФК «Південна Пальміра» (м. Одеса).

26 червня на стадіоні імені Юрія Скиданова відбудеться футбольний матч в рамках 1/8 фіналу Кубка захисників України. ФК «Слов'янськ-АТО» (м. Слов'янськ) зустрінеться з ФК «Південна Пальміра» (м. Одеса). 

Запрошуємо вболівальників футболу підтримати гравців слов’янської команди військової частини 3035 Національної гвардії України.

Початок гри о 10:30.

Для довідки:

Майже у всіх областях України відбуваються матчі першого Кубка Захисників України паралельно з матчами 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2021.

Варто зазначити, що Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО та Кубок Захисників України – це єдиний в Україні чемпіонат та Кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС.

Чемпіонат та Кубок офіційно внесені в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік. Це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року. 

Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Організатором та засновником цих змагань, як і чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО, змагань на Кубок Об’єднаних Сил та Суперкубок Героїв АТО/ООС України, а також співорганізатором чемпіонату Європи з футболу серед ветеранів війни, уже традиційно виступила Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання «Українці Разом».

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: