В Краматорске пройдет фотовыставка “STOPDRUG – живи на повну!”


25 червня у Краматорську відбудеться фотовиставка  
«Stopdrug – живи на повну», присвячена Дню боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Вас чекають цікаві майстер-класи, заняття на свіжому повітрі з йоги, капоейро, фітнес на батутах, а також багато цікавого.

Фотовиставка проводиться на виконання Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, за ініціативою Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, за участю ГУНП в Донецькій області, відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області, Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, відділу молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

У програмі – нагородження переможців фотоконкурсу «Stopdrug – живи на повну», фотовиставка, майстер-класи, аква-грим, заняття на свіжому повітрі з йоги, капоейро, фітнес на батутах, а також багато цікавого.

Місце проведення: 25-26 червня Авангард-Хол, м. Краматорськ, Сад Бернадського, а 27-28 червня - площа Миру, м. Краматорськ

Відкриття виставки:  25.06.2021 о 16.00 в Авангард Холі, м. Краматорськ, Сад Бернадського.

Запрошуємо усіх охочих!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: