У Краматорську відкриють першу локацію активного парку в рамках проєкту «Здорова Україна»


27 червня о 15:00 у парку культури та відпочинку ім. О.С. Пушкіна міста Краматорськ відбудеться відкриття першої в Донецькій області локації активного парку в рамках програми Президента України «ЗДОРОВА УКРАЇНА».

Її першими відвідувачами стануть: голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, Краматорський міський голова Олександр Гончаренко, президент ГО «Асоціація футболу в Донецькій області», народний депутат України Максим Єфімов.

Почесні гості відвідають активний парк, у якому будуть розміщені пункти безкоштовного прокату дитячих електромобілів, велосипедів та роликів, відвідають фан-зону до чемпіонату Європи з футболу, фінальні змагання обласного фестивалю «Козацькі розваги», спортивні локації для гри в бадмінтон, стрітбол та гри в пінг-понг. Старт огляду локацій – на вході в парк з боку бульвару Машинобудівників.

Наповнення активних парків – найпростіше, щоб кожен мешканець країни, незалежно від території проживання, мав вільний доступ до можливості займатись спортом у будь-який час. Активний парк представляє собою спортивну локацію із 6 елементів: «шведську» стінку, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавку для виконання динамічних вправ, сходинки, координаційну лінію та вільний простір.

Кожен відвідувач парку за допомоги смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті.

Завдяки онлайн завданням відбувається спортивне заняття з віртуальним тренером. Цей соціальний проєкт має охопити всі громади і покликаний зробити спорт ближче до людей.

Координація проєкту покладена на Міністерство молоді та спорту України спільно із Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організаційно проведення заходів відбуватиметься за підтримки місцевих центрів «Спорт для всіх» та спортивної спільноти громад.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: