Визначено підприємство, де швейцарська компанія буде будувати електрички для України


Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Вони вже вибрали локацію в нашій країні. Проєкт, який починаємо втілювати в життя, потрібен Києву та агломерації навколо. Комфортабельні поїзди зі стиковками до метрополітену розвантажать під’їзди до столиці. Уже в цьому році Stadler передасть нам один або два потяги для тестування”, – повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, підписання меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між АТ “Укрзалізниця” і компанією Stadler відбулося 7 травня 2021 року за результатами переговорів за участю представників Офісу президента, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та Міністерства інфраструктури України.

Зокрема, компанії домовилися разом розвивати пасажирські залізничні перевезення в Україні в рамках проєкту City Express і працювати над залученням фінансування.

Для розміщення виробництва ми запропонували колегам зі Швейцарії розглянути наш Київський електровагоноремонтний завод. Технічні фахівці Stadler відвідали його і ряд інших локацій в лютому цього року. Це оптимальний завод для локалізації виробництва”, – зазначив тоді в. о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
6

Эта запись была размещена в рубрики: