Вісті з Краматорської районної ради. За відсутності кворуму сессію перенесли на 24 червня

Сесія Краматорської районної ради не відбулась за відсутності кворуму. 18 червня в залі засідань Краматорської міської ради повинно було відбутися засідання п’ятої чергової сесії Краматорської районної ради, де планувалось роздивитись 30 проектів, які пройшли обговорення в комітетах.

Розпочали засідання з підписання угоди про партнерство з компанією «ВЕСКО», в особі генерального директора Євгена Цимармана та директора благодійного фонду «Відродження Слов’янщини» Галини Терещенко.

«Нашому району поталанило, адже на землях громад, які входять до складу Краматорського району веде виробничу діяльність компанія Веско. Це найпотужніша компанія не тільки в Україні, а є одним із світових лідерів з виробництва та експорту білих пластичних глин. За цей час, завдяки доброзичливим партнерським відносинам, було зроблено багато корисних добрих справ задля соціальної підтримки територій району та його жителів. - зауважив Сергій Моховик.

Для нашого депутатського корпусу свято - День медичного працівника дуже важливе, адже до складу депутатського корпусу Краматорської районної ради входять 7 депутатів - медиків. Сергій Моховик з великим задоволенням всіх привітав, а саме: Андрєєва О.В., Жолус О.В., Криклія В.Б, Молоткова Г.М., Угнівенко Т.В., Панченка О.А., Шелестюка О.С.

А також були вручені сертифікати, якими засвідчується, що депутати районної ради успішно закінчили сертифікатну програму «Організація роботи депутата місцевої ради» загальним обсягом 10 годин на базі тренінгового центру Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

На жаль, в роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради із 54 обраних, тому кворум не відбувся. У зв’язку з цим, чергова п’ята сесія Краматорської районної ради VIII скликання переноситься на 24 червня поточного року.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: