Вакцинація від COVID-19 у м. Слов’янську триває. Долучайтесь!

вакцинация

Тільки з вакцинацією ми зможемо подолати глобальну епідемію коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація допомагає нашому організму виробити імунітет до вірусу, що викликає хворобу.

Після введення  вакцини  імунна система мобілізує вироблені в вашому тілі антитіла, які здатні боротися проти збудника  хвороби для  захисту вашого організму. А головне - вакцина  допоможе захистити ваш організм, «навчивши»  імунну систему боротися з цим вірусом, не викликаючи при цьому самого захворювання COVID-19.

Сьогодні вакцинація триває і в нашому місті.  Закликаємо  населення нашого міста прийняти активну участь у вакцинації  для здобуття колективного імунітету, що в свою чергу є важливим фактором для припинення поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Вакцинація відбувається  в амбулаторіях Центру певинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська:

№1 – вул. Банківська, буд. №85 (поліклініка АІЗа);

№ 7 – вул. Донська, буд. №5;

№10 – вул. Маломіська, буд. №142

Запрошуємо всіх бажаючих  залучитися до  вакцинації!

Для формування списків бажаючим  потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, в реєстратуру амбулаторії ЦПМСД за місцем проживання, або записатися через мобільний додаток «Дія». Про дату та час Вашого щеплення Вам зателефонують додатково.

Для проведення щеплень проти  коронавірусної хвороби COVID-19  в трудових колективах, за наявності достатньої кількості бажаючих вакцинуватися, можливий виїзд мобільної бригади. Для цього керівнику  підприємства потрібно звернутися до приймальні директора КНП СМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська»  Агапова Сергія Васильовича, за телефоном  06262-3-43-53.

Вакцинуйтеся – захистить себе та  зупиніть COVID-19!

КНП СМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська»  2021р.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

17
2

Эта запись была размещена в рубрики: