У Слов’янську відбувся форум “Наука. Бізнес. Інновації 2021”


23 червня у Слов'янську на локації CozyInn Hall у Монополії Крона відбувся щорічний регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації». Формат проведення цьогоріч – змішаний з можливістю приймати участь як очно так і дистанційно.

Мета проведення заходу - сприяння інноваційному розвитку перспективних галузей економіки регіону, досягнення синергічного ефекту від співпраці підприємств промисловості та галузі інформаційних технологій, поглиблення взаємодії науки та бізнесу, захисту інтелектуального капіталу.

У заході прийняли участь представники промислових підприємств, ІТ-сфери, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу та науки, експерти з промислової автоматизації, енергоефективності, кластеризації.

Додатково, в рамках заходу організовано консультаційні Zoom платформи з питань державно-приватного партнерства, комерціалізації та захисту інтелектуальної власності, фінансування наукових досліджень та інноваційних проєктів в рамках національних та міжнародних програм, та інших актуальних питань.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: