Проект “Сквер памяти в Славянске”. Поддержите!

"Деловой Славянск" продолжает рассказывать о проектах "Бюджета участия 2021". Сегодня мы расскажем о проекте, связанной с увековечивания памяти погибших жителей Славянска.

Друзі, почалось голосування за проєкти Бюджету участі-2021, я перший раз приймаю участь,тому прошу підтримати мій проект номер 12,який має суму 430 000 грн завдяки співфінансуванню в розмірі 100 000 грн.! - так пише про це на своїй сторінці у Фейсбук його авторка Ірина Степанова.

Завданням є облаштування території ділянки, на якій знаходяться 3 пам’ятні об’єкти : пам’ятний знак жертвам голодоморів, поховання та пам’ятник (стелла), пам’ятний знак мешканцям, які були закатовані під час окупації міста проросійськими найманцями в 2014 році.

Проблема – відсутність єдиного архітектурного рішення, занедбаність пам’ятного знаку (стели), незадовільний стан пішохідної зони, що веде до пам’ятних знаків.

Метою є створення в місцевому просторі об’єкта, який би об’єднував в собі пам’ять поколінь про трагічні історичні події, учасниками яких були мешканці Слов’янська та які мають не тільки історичне, а й сакральне і духовне значення. Ми всі розуміємо, що тільке шанобливе ставлення до своїх предків та збереження пам'яті про події в історії міста та країни, дадуть можливість уникнути в подальшому тих трагедій, які ми маємо і по теперешній час.

Досить вагоме значення має те, що проєкт розміщується поруч з обласною дитячою лікарнею, куди приїздять мешканці зі всієї області, і вони мають бачити повагу з боку слов'янців до пам'яті загиблих. Також треба відмітити, що з 2014 року велика кількість іноземних та міжнародних делегацій відвідала місто поховання загиблих від рук російських поплічників жителів Слов'янська, тому вважаю необхідним зробити все можливе, щоб там відчувалась повага та гідність.


Мій проєкт єдиний,що має співфінансування 100 000 грн з боку небайдужих мешканців міста, тому ще раз прошу підтримати!!! - закликає авторка проєкту.

Проголосовать можно разными способами: через сайт городского совета(найти Бюджет участия и дальше по инструкции), через приложение smart місто, через терминал Приватбанка, Бюджет участі Слов'янська, в ЦНАПе, по ссылке https://budget.e-dem.ua/1414100000/projects

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

21
35

Эта запись была размещена в рубрики: