На Донеччині за круглим столом обговорили реалії та перспективи професійно-технічної освіти

  У межах реалізації проєкту «Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти» у Донецькій області, що триває з жовтня минулого року, 18 червня в приміщенні Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл щодо обговорення проблемних питань та презентації кращих практик професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області «Професійно-технічна освіта: реалії та перспективи» для представників навчальних закладів, громадськості за участі експертів, представників Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Донецької ОДА, представників міжнародних організацій.

До роботи круглого столу долучилися понад шістдесят учасників у змішаному форматі. Директорка департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева  акцентувала увагу присутніх на регіональній моделі  реформи закладів професійно-технічної освіти; спеціалістка з розвитку професійної освіти ПРООН, Валентина Смаль  у вітальному слові  звернула увагу на те, що тільки об’єднані зусилля представників різних секторів допоможуть вивести професійно-технічну освіту області на якісно новий рівень.

Пані Юлія Бурцева – в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – відзначила важливість створення та функціонування  Центру  на території області та висловила надію, що саме нові форми комунікації прискорять формування зв’язків між потенційними роботодавцями та навчальними закладами.

Під час роботи була приділена увага проблемним  питанням кадрового забезпечення підприємств області. У дискусії взяли участь представники виробничих кластерів регіону.

Приємною подією стала презентація  друкованих матеріалів Центру та сучасного каталогу закладів професійно-технічної освіти Донецької області.

Проєкт було реалізовано Громадською організацією «Збалансований розвиток – Схід» у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Донецькою торгово-промисловою палатою, Донецьким обласним центром зайнятості, Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: