Полицейские Славянщины вернули домой двух пропавших девушек

13-річна жителька села Майдан, що поблизу Слов’янська, пішла з дому після сварки з батьками. Пошуки дитини тривали близько доби. А в Маріуполі поліцію було піднято на розшук її ровесниці, яка всю ніч гуляла в парку. З дітьми все добре, їх повернули до рідних.

19 червня близько 9:00 до поліції Слов'янська звернулась жителька села Майдан, яка заявила про зникнення доньки. Напередодні ввечері 13-річна дівчина пішла з дому після сварки в родині та до ранку не повернулася.

На пошуки неповнолітньої були орієнтовані всі піші патрулі та автомобільні наряди поліції. Поліцейські опитали знайомих й переконались, що ночувати того вечора вона ні у кого не залишилася.

Читайте также: Полицейские из Краматорска вернули домой малолетнего “путешественника”

Правоохоронці проводили подвірний обхід, перевірили закинуті будівлі, лісосмуги, шукали дитину і в найближчих селах. Сьогодні вранці поліцейські офіцери Черкаської громади знайшли дівчину у її знайомого. Відносно дитини протиправних дій скоєно не було.

З родиною поліцейські проводять профілактичну роботу. Батьки притягуються до відповідальності за ч.1 ст. 184 КУпАП «Неналежне виконання батьками або особами, що їх заміняють, обов'язків щодо виховання дітей».

Ще одна дитина зникла в Маріуполі. Тривожний дзвінок надійшов на лінію 102 вчора, у неділю, 20 червня, близько 03:30. Як виявилося, 13-річна маріупольчанка пішла гуляти із друзями, однак не повернулась у зазначений батьками час. Матір та батько своїми силами шукали доньку майже до ранку, після чого звернулися за допомогою до поліції.

На пошуки дитини виїхала слідчо-оперативна група Лівобережного відділу поліції та інспектори ювенальної превенції. Разом із батьками правоохоронці перевіряли усі можливі місця її перебування, опитували друзів та знайомих. Через кілька годин пошуків неповнолітню розшукали на території місцевого парку. Усю ніч дівчина провела у компанії друзів і не хотіла йти додому.

Ювенальні поліцейські провели з неповнолітньою профілактичну бесіду. Дівчина пообіцяла не повторювати таких вчинків.

Правоохоронці закликають батьків бути уважнішими до дітей, а молодь – не робити необдуманих кроків та бути відповідальними.

Якщо зникла дитина, не витрачайте час на самостійні пошуки - негайно телефонуйте на лінію «102». Важлива кожна хвилина.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: