Нові ідеї, цікаві думки. Або що надихає волонтерів Слов’янська

Прийміть вітання, шановні друзі, черговий освітній захід , Семінар з волонтерського менеджменту для учасників проекту "Створення громадського ресурсного центру ВОЛОНТЕР ПЛЮС" відбувся у минулі вихідні! Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Тетяна Дерев'янко.

Нові ідеї, цікаві думки, що висловлювали учасники, надають впевненості, що наш Слов'янськ має майбутнє...

Проєкт «Створення Громадського ресурсного центру розвитку волонтерства» реалізовується ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: