Юні п’ятиборці у Слов’янську зайняли призові місця у Кубку Донеччини

18-19 червня у Слов’янську відбувся відкритий Кубок Донецької області з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Миколи Корнійовича Легкого.

Це традиційні, треті за рахунком змагання. В них прийняли участь 113 спортсменів з Донецької (Слов’янськ, Соледар, Маріуполь), Харківської, Луганської областей та міста Київ. При цьому шість вікових категорій – U-9, U-11, U-13, U-15, U-17 та U-19. Кращих відзначали в особистому заліку.

Юнаки та дівчата вікових категорій U-9, U-11 та U-13 змагалися за програмою двоборства – плавання та біг. Категорія U-15 за програмою триборства – плавання, біг та стрільба з лазерного пістолету. І, нарешті, старша вікова категорія U-17 та U-19 програма чотириборства – плавання, фехтування, біг та стрільба з лазерного пістолету.

В залежності від вікової категорії змінювалися дистанції у плаванні вільним стилем та бігу. Змагання з плавання проходили у КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс» (18 червня), з фехтування - у спортивній залі Слов’янського хіміко-механічного технікуму (18 червня), з бігу та стрільби з лазерного пістолету – на стадіоні імені Юрія Скиданова (19 червня).

Слов’янські спортсмени вихованці обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону вибороли на Кубку дев’ять нагород:
1-е місце – Валерія Бебешко, Анастасія Марченко, Єгор Говоров, Дар’я Фіщенко;
2-е місце – Лія Радчинська, Захар Цивковський, Микита Юрченко, Давид Фіщенко, Вікторія Мартинова.