В Слов’янську відбудеться регіональний форум «Наука.Бізнес.Інновації»


Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської територіальної громади запрошує взяти участь у регіональному форумі «Наука. Бізнес. Інновації», який відбудеться 23 червня 2021 року за адресою м.Слов’янськ, вул. Торська, 69 (CozyInn Hall, «Монополія Крона»)
.

Початок о 10.00, формат проведення – змішаний.

До участі запрошуються представники промислових підприємств, ІТ-сфери, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу та науки, експерти з промислової автоматизації, енергоефективності, кластеризації.

Долучитися до перегляду прямої трансляції заходу можна на сторінці Facebook департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації за посиланням.

Для online участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням.

Мета проведення заходу - сприяння інноваційному розвитку перспективних галузей економіки регіону, досягнення синергічного ефекту від співпраці підприємств промисловості та галузі інформаційних технологій, поглиблення взаємодії науки та бізнесу, захисту інтелектуального капіталу.

Додатково, в рамках заходу організовано консультаційні Zoom платформи з питань державно-приватного партнерства, комерціалізації та захисту інтелектуальної власності, фінансування наукових досліджень та інноваційних проєктів в рамках національних та міжнародних програм, та інших актуальних питань (програма заходу та тематика консультацій тут).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: