Проєкт «Прямуємо до успіху» – від мрії до сучасної професіїПротягом останніх декількох років онлайн-професії перестали бути чимось міфічним та міцно увійшли до переліку спеціальностей, що можуть приносити стабільний та гідний дохід.

Серед них лідерські позиції посідає контент-менеджер або контент-асистент. Соціальні мережі так стрімко змінюються, що не вивчати щось нове тим, хто прагне бути ефективним у сфері діджитал, просто неможливо. Доки є активним інтернет-бізнес, доти високим буде попит на фахівців, які мають фахові знання та досконалі навички.

«В наші дні той, хто вміє фахово просувати певний товар, послугу або бренд, на вагу золота. Адже він - не просто адмін, який додає тексти та постить фотки. Це спеціаліст, який розуміється на бізнес-задачах, розробляє контент-план та вправно оперує інструментами просування інтернет-ресурсами та в соціальних мережах. Це – фахівець, який вміє сам заробляти гроші та приносить їх власнику бізнесу», – прокоментувала директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Професію контент-менеджера може опанувати кожний, але потрібен грамотний підхід та наполегливість. Безперечно, на просторах інтернету можна знайти безліч самовчителів, вебінарів, книг, рекомендацій, чек-листів, готових шаблонів, одним словом ‒ майже весь інструментарій для того, щоб розпочати навчання. Але щоб стати фахівцем, потрібно не тільки гарно попрацювати над собою. «Будь-яке навчання буде успішним, коли поруч досвідчений наставник, ‒ розмірковує бізнес-тренер Світлана Насирова. ‒ Динамічне спілкування з менторами, відповіді на питання в режимі реального часу, фаховий супровід ‒ все це може бути реалізовано тільки за допомогою спеціалістів. І це постійний процес навчання впродовж життя».

До речі, на користь доцільності супроводу від фахового тренера або консультанта для набуття професійних навичок, отримання зворотного зв’язку в режимі реального часу під час пропрацювання кейсів, свідчить той факт, що лише прослуховування багатогодинних лекцій в рамках самоосвіти може закінчитися банальним фоновим мовленням з результатом ‒ «було цікаво, але нічого не пам’ятаю». Як наслідок ‒ розчарування у вибраному курсі та дарма витрачений час.

«Я не відвідувала спеціальні курси, не вивчала маркетинг в соцмережах в навчальному закладі. Рік тому прослухала лише кілька онлайн вебінарів. Переймати досвід не було в кого. Тому, як і більшість моїх колег, все намагалась «наздогнати» в процесі роботи з першим клієнтом, просто уважно його слухаючи. Але діяла скоріше інтуїтивно, ‒ ділиться своїм досвідом одна з учасниць проєкту «Прямуємо до успіху» Юлія Липовецька. ‒ З часом зрозуміла, що продаж – це дещо інше, ніж просто консультація. Бажання отримати професійні знання відіграло свою роль.

У березні я дізналася про проєкт «Прямуємо до успіху» та навчання для контент-менеджерів. Насправді я йшла не тільки на сам курс з контент-менеджменту. Я знала, хто виступає партнерами проєкту і знала, що тренінги та заходи, що проводяться цими організаціями, відрізняють професіоналізм і корисний контент. Знаючи про високий професіоналізм, я не мала жодних сумнівів щодо успішності цього курсу і що я зможу отримати максимум користі для себе. Кожна хвилина роботи з тренерами була ефективною. Це просто знахідка! В результаті я отримала не тільки сучасні знання та актуальні практичні навички, але набагато більше! Конструктивний зворотний зв'язок та щире бажання допомагати надалі».

«Курси за участі досвідчених тренерів, доповнені менторським супроводом та чисельними практичними завданнями – не забаганка, а необхідність, особливо для початківців – каже інша учасниця пілотного навчання Інесса Ян-Косьміна. До того ж отримання компетенцій з основ інтернет-маркетингу – гарна інвестиція в себе. Якщо є бажання опанувати відповідну професію, обов’язково треба навчатись. Адже повноцінний контент-спеціаліст поєднує в собі знання з розробки стратегії, аналітики, дизайну, реклами, контенту та клієнтського сервісу».

Партнерська ініціатива «Прямуємо до успіху» та основні активності стали можливими завдяки підтримці уряду Німеччини в рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: