О проблемах Славянского курорта доложат Президенту и Премьер-министру Украины

Проблемні питання в роботі санаторно-курортного реабілітаційного центру “Слов’янський курорт” обговорили сьогодні на спеціальній нараді.

Щодо проблем Слов'янського курорту свою позицію висловив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

“Словкурорт” – один із найдавніших бальнеогрязьових курортів України, але зараз переживає не найкращі часи. Впродовж 2014-2019 років у підприємства накопичились великі борги. Крім того, зараз підприємство фактично використовує близько третини своєї території – інші площі або не використовуються взагалі, або використовуються приватними підприємствами.


Особи з інвалідністю, які до війни мали більше можливостей отримати в “Словкурорті” лікування та реабілітацію, звернулися до Глави держави із закликом відновити роботу закладу на повну потужність.
 

Передача комплексу у державну форму власності зараз не розглядається. Це буде можливо тільки за відсутності заборгованості. Держава не буде гасити борги приватного підприємства.

Наразі проходять судові процеси щодо кредиторської заборгованості. Враховуючи це, буду шукати рішення з Кабміном, Міністром соціальної політики, з Офісом Президента та безпосередньо доповідати Главі держави.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші громадяни отримували найкраще лікування та реабілітацію і докладемо зусиль, щоб так воно і було.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

46
2

Эта запись была размещена в рубрики: