В Славянске за неделю – 18 выявленных случаев коронавируса

вирус

Вісімнадцять лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за останній тиждень (за попередній тиждень — 30 випадків). Коефіцієнт виявлення складає 5,2%.

Таку інформацію надала заступниця начальника відділу охорони здоров’я Марина Порохняк.

Усього в Слов’янську у поточному році зафіксовано 4133 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 209 з тих, хто захворів — діти, 168 — медичні працівники.

Наразі продовжують хворіти 65 людей, серед них — один медпрацівник. В інфекційне та терапевтичне відділення Слов’янська госпіталізований 21 пацієнт. Ще троє проходять лікування в інфекційних лікарнях Краматорська та Костянтинівки.

Читайте також: За сутки в Украине обнаружили более 1000 новых больных COVID

Зазначимо, що у поточному році 90 випадків захворювання, на жаль, закінчилися летально. 75 пацієнт серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями.

Додамо, що зараз на самоізоляції перебувають 113 мешканців міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин.

Також за останній тиждень проведено 349 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР.

Крім того, станом на сьогодні 63 мешканці міста проходять лікування з приводу пневмонії. 21 з них знаходиться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР.

Зазначимо, що всього за поточний рік діагноз “пневмонія” було поставлено 1123 містянам.

Звертаємо увагу, що у цьому році лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезінфекції, медапаратури, кисневих концентраторів на суму 1681,9 тис. грн.

Додамо також, що у місті розпочата вакцинація проти коронавірусу вакцинами AstraZeneca, КОРОНОВАК та Pfizer. Наразі першу дозу отримали 1217 осіб, другу - 206.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: