Під Слов’янськом відпрацьовують заходи проти аварійності на шляхах


У спецзаходах задіяні наряди груп реагування з територіальних підрозділів поліції області. Під контролем правоохоронців - автомагістралі та розв’язки з найбільш інтенсивним рухом транспорту, аварійнонебезпечні ділянки доріг.

З метою зниження рівня аварійності та належного забезпечення дорожньої безпеки на території обслуговування Краматорського районного управління проводиться п’ятиденне відпрацювання.

Основна причина ДТП - недотримання правил дорожнього року як водіями, так і пішоходами: керування авто у нетверезому стані, перевищення швидкісного режиму, ризиковане маневрування, використання несправних транспортних засобів, перехід дороги у невстановленому місці, не переконавшись у відсутності автомобілів тощо.

Об’єднаний загін, до складу якого увійшли правоохоронці зі Слов'янська, Лиману, Волновахи та інших міст, буде виявляти аварійно-небезпечні порушення на дорозі та проводити профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху, оглядати автотранспорт із метою виявлення інших правопорушень.

Профілактичне відпрацювання триватиме до 20 червня.

Шановні водії! Дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Під час переїзду через блокпост всі учасники дорожнього руху обов’язково повинні мати при собі документи, що підтверджують особу (паспорт).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
7

Эта запись была размещена в рубрики: