Працюйте по білому! 4,8 млн грн штрафів сплатять порушники готівкових розрахунків на Донеччині

#ЦифраДня: 4,8 млн грн штрафів сплатять порушники готівкових розрахунків у Донецькому регіоні

Завдяки сучасним рішенням використання РРО стає швидким, простішим та доступним, а рівні правила для всіх учасників відносин у сфері застосування РРО забезпечують фахівці Податкової Донеччини.

За 5 місяців поточного року засобами РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункових операцій
на суму близько 5,5 млрд гривень.

За січень-травень 2021 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту області проведено 66 результативних перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій при обігу підакцизних товарів. Як результат – встановлено факти порушення касової дисципліни та донараховано порушникам 4,8 млн грн штрафних санкцій, з яких 0,8 млн грн вже сплачено до бюджету.

Податкова служба Донеччини нагадує, що з 01 січня 2022 року РРО застосовуватимуть всі платники єдиного податку 2-4 групи. І саме час всім підприємцям та громадянам уважно придивитися до переваг програмних РРО:

 реєстрація ПРРО через Електронний кабінет;

 фіксування дати, часу та деталей розрахункової операції;

 можливість використання контрольно-звітної інформації, що передається від пристрою (чеки): суб’єктами господарювання – для самоконтролю та громадянами – для захисту своїх прав, як споживачів;

 відмова від друку паперових чеків;

 безкоштовне програмне забезпечення та інтерфейси користувачів — суб’єктів господарювання та покупців;

 сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних;

 можливість використовування офлайн.

Суб’єкти господарювання можуть зареєструвати ПРРО, скориставшись безкоштовним програмним рішенням, яке розміщено на вебсайті ДПС України у банері «Програмні РРО» за наступним посиланням
https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Крім того, банер також містить нормативно-правові акти, відеоуроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, інструкції щодо
заповнення та подання форм, інформаційні повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень, контакти відповідальних осіб ДПС, які надають роз’яснення, пов’язані з роботою ПРРО, тощо.
Податкова Донечччини акцентує увагу, що запровадження програмного РРО стане ефективним інструментом контролю за проведенням розрахункових операцій з боку держави та зручним електронним сервісом для користувачів РРО і громадян-покупців.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: