Чим для Слов’янська обернеться зміна клімата: Еко-активісти запрошують на семінар

Хто з вас пам'ятає перший еко-форум ще далекої зими 2019 року, що ми реалізували на старті "Друкарні"?

Вже наприкінці червня 2021 року запрошуємо на другий міжрегіональний навчально-експертний семінар з розвитку потенціалу еко-активістів Донецької та Луганської областей.

Цьогоріч у нашому фокусі уваги - проблеми зміни клімату у світі, в Україні та на локальному рівнях. Адже Донеччина і Луганщина, як, в недалекому минулому, індустріальні регіоні з потужною промисловістю, мають досить багато ризиків, викликів та проблем, що поглиблюються під натиском збройного конфлікту і потужним натиском зміни клімату.

26-27 червня 2021 року у "Друкарні" своїм досвідом ділитимуться провідні еко-ініціативи України (ГО "Екодія", Всеукраїнський молодіжний рух "Let's do it, Ukraine", портал "Екорубрика" та багато інших).

Впродовж двох днів разом отримаємо практичні навички, як правильно використовувати офіційні дані для впливу на місцеву та регіональну владу, навчимося успішно писати інформаційні запити, на які реагує влада і громадськість.

Досліджуватимемо проблеми забруднення повітря і важливості водних об'єктів на місцевому рівні.

Звісно ж, не оминемо увагою вплив бойових дій на навколишнє середовище і супер класним бонусом стане екскурсія до лабораторії СД БУВР у Слов'янську. І це ще далеко не все!

Якщо ви хочете:

Піклуватись про своє довкілля, але не знаєте з чого почати свій екосвідомий шлях і де знайти однодумців;

Або ви вже досвідчений екоактивіст чи екоактивістка, але відчуваєте брак знань і практичних навичок для подальших рішучих кроків, тоді вам обов'язково треба зареєструватись на триденний навчально-експертний семінар з розвитку потенціалу еко-активістів Донецької та Луганської областей.

Відбір учасників - на конкурсній основі. Реєстрація - за посиланням: https://forms.gle/nwTi8YASGXdcJWo7A

Найголовніше для нас - ваша мотивація до участі і бажання впроваджувати зміни чи долучатись до них, тому чекаємо на ваші заявки!

Чекаємо на учасників не лише зі Слов'янська, а й з інших міст Донецької та з Луганської областей. Організатори беруть на себе витрати, пов'язані з транспортом, проживанням та харчуванням.

Семінар організовується за доброї підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Німецької неурядової організації Brot für die Welt («Хліб для Світу»).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: