Триденний семінар пройшов у оновленій лабораторії моніторингу вод Східного регіону у Слов’янську


З 8 по 10 червня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів проходить триденний семінар-практикум для фахівців лабораторії моніторингу вод Східного регіону в рамках курсу «Основні вимоги до впровадження системи керування лабораторій відповідно до вимог ДСТУ ISO 17025:2019».

Семінар організований Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства, що перебуває у сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

До Сіверсько-Донецького БУВР завітали заступник директора Центру Ольга Лисюк та провідний викладач Ольга Сухачова, аби наочно побачити оновлену лабораторію моніторингу вод Східного регіону та особисто поділитись практичним досвідом з її колективом.

Перший день семінару був присвячений законодавчим та нормативно-правовим питанням, а також Порядку проведення моніторингу масивів поверхневих вод та оцінці їх стану. Його слухачами стали фахівці басейнового управління, дотичні до виконання моніторингу поверхневих вод та аналізу його результатів.

Теми наступних двох днів стосуватимуться підготовки до акредитації та аудиту в лабораторіях згідно з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025:2019, організації внутрішньо-лабораторного контролю якості вимірювань, валідації методів та роботі з документацією.

Джерело: sdbuvr.gov.ua


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: