Полиция Славянска нашла 11 детей-беглецов. 35 горе-родителей ответят за “воспитание”

полис

З початку року ювенальні поліцейські Слов'янська розшукали 11 дітей-утікачів та притягнули до відповідальності 35 недбайливих батьків

Докладніше про це повідомляє пресслужба Краматорське районного управління поліції в Донецької області

Правоохоронці здійснюють контроль родинами у складних життєвих обставинах, проводять роботу із неповнолітніми, схильними до скоєння правопорушень, та оперативно розкривають злочини за їх участю.

У 2021 році інспекторами з ювенальної превенції системно перевірялись родини з категорії "складні життєві обставини". Зараз у Слов'янську та районі таких сімей - 39, загалом у них мешкає 96 дітей.

Читайте також: Будьте бдительны! Как за сутки три жителя Славянска лишились сбережений

За неналежне виконання батьківських обов'язків правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 35 батьків та опікунів неповнолітніх, ще двох - за насильство в сім'ї.

Документувались адміністративні порушення відносно неповнолітніх: насамперед, це продаж алкоголю та тютюну - 12 випадків, доведення до стану сп'яніння - 2, порушення порядку перебування дітей у розважальних закладах - 1.

З початку року до поліції 11 разів надходили повідомлення про зникнення неповнолітніх жителів міста та району. Всіх було знайдено та до місця проживання.

Семеро дітей поміщені до Центру соціально-психологічної реабілітації та міської дитячої лікарні - це дозволило уберегти їх від агресії та байдужості власних батьків.

Окрім проведення адмінпрактики співробітники, ювенальної превенції розкривають й злочини кримінального характеру за участю неповнолітніх. На сьогодні задокументовано два таких правопорушення - крадіжку та незаконне заволодіння транспортним засобом.

На профілактичному обліку поліції Слов'янська знаходяться 11 неповнолітніх. З ними проводиться профілактична робота за місцем проживання та навчання.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: