В Славянске предлагают назвать школу №7 именем героя

IMG_0085

В Слов'янську низка громадських організацій пропонують присвоїти загально-освітній школі №7, розташованій на м-ні Східний ім'я Романа Напрягло, її випускника що загинув у боях за незалежність і територіальну цілісність України.

 

Роман  Напрягло "Ріо" народився 14 лютого 1997 року у місті Слов'янськ Донецької області. До початку бойових дій на Сході був активним учасником патріотичних акцій. Буремного 2014 року приєднався до націоналістичного руху, з 2015-го долучився до лав ВГО "Сокіл".

Добровольцем їздив на фронт у складі "Карпатської Січі", завжди підтримував військо. Влітку 2016 року Роман підписав контракт із ЗСУ та 27 липня вирушив до 1-го відділення 1-го взводу десантно-штурмової роти 1-го батальйону 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Героїчно загинув незабаром після свого 20-річчя - 26 лютого опівдні в районі селища Пікузи від снайперського пострілу, рятуючи життя бойового товариша.

6 грудня 2017 року у Слов’янську у ЗОШ №7 відбулося відкриття меморіяльної дошки бійцю "Легіону Свободи", сокільцю, гранатометнику 36-ої окремої бригади морської піхоти Роману Напрягло.

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

23
50

Эта запись была размещена в рубрики: