С начала года на вокзалах Славянска полицейские пресекли более 700 правонарушений

вокзал полиция

Згідно з аналізом, у травні найчастіше правопорушення у публічних місцях траплялися у вихідні дні. Під пильною увагою нарядів залізничні та автовокзали, вулиці та місця масового перебування громадян.

Докладніше в матеріалі Краматорського районного управління поліції Донецької області

Щодня для забезпечення охорони правопорядку в Слов'янську заступає 25 нарядів поліції та Нацгвардії. Зовнішні патрулі орієнтовані на необхідності проведення цільових превентивних заходів.

Загалом за результатами служби правоохоронці припинили понад 700 правопорушень, склали 473 адміністративних матеріали, виявили трьох осіб причетних до незаконних збройних формувань, задокументовано факт незаконного зберігання наркотичних речовин, затримали двох розшукуваних.

Читайте також: По голове…пистолетом: в Славянске задержан неадекватный хулиган

Також цього року поліціянти забезпечили правопорядок на понад 200 масових заходах. Серед яких – масові громадські акції біля органів влади, музичні, спортивні та релігійні заходи тощо.

вокзал
Закликаємо не порушувати правопорядок, у складних ситуаціях звертатися до поліції за номером "102", а також з розумінням відноситься до всіх профілактичних заходів та спокійно реагувати на прохання силовиків надати документи.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: