Стипендія, гуртожиток, адаптація. Що пропонує університет у Слов’янську абітурієнтам з ОРДЛО


Вже зовсім скоро розпочнеться вступна кампанія до вишів України. Сьогодні багато з випускників шкіл та молодих людей замислюється над своїм вибором майбутньої професії.

Про те які можливості існують зараз для молоді з тимчасово окупованих територій України - ОРДЛО нашому виданню розповів проректор з науково-педагогічної роботи, заступник голови приймальної комісії, професор Станіслав Чайченко.

За словами керівника зараз існують дуже привабливі умови для запису на підготовчі курси з основних предметів, необхідних для вступу до вишів України. Більш того, ці курси для випускників ОРДЛО забезпечуються стипендіями, та привабливими умовами для проживання у гуртожитках і адаптації до учбового середовища.


Про те, які документи потрібно подавати та  про процедуру приймання на підготовчі курси у Донбаському державному педуніверситету у Слов'янську розповіла завідувачка підготовчих курсів Марина Бутиріна.

Пропонуємо нашим читачам відео про можливості підготовчих степендіальних курсів Донбаського державного педагогічного університету та інші привабливі програми отримання вищої освіти у Слов'янську.

Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
8

Эта запись была размещена в рубрики: