Сетку и 16 кг. рыбы изъяли полицейские у браконьеров под Александровской

рыба

В Олександрівській ОТГ поліціянти задокументували факт незаконного вилову риби

Про факт браконьєрства повідомляє пресслужба Краматорського райуправління поліції

Співробітники відділення поліції № 1 (смт Олександрівка) викрили двох рибалок, які займалися незаконним виловом риби. За даним фактом поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 185 КК України.

Операція «Нерест» проводиться у період нерестової заборони задля збереження водних біоресурсів країни й триватиме до 10 червня. У цей час встановлюється обмеження на вилов риби та заборона вилову раків.

Читайте також: Увага! Діє весняно-літня нерестова заборона. Донецький рибоохоронний патруль нагадує

Під час патрулювання співробітники відділення поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області між селами Левадне та Новополтава виявили двох місцевих мешканців, які здійснювали незаконний вилов риби на одному з комбінатів. У порушників вилучено понад 16 кілограмів риби та сітку.

За даним фактом поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 185 КК України.

Нагадаємо, що нерестова заборона полягає у:

- організації змагань зі спортивного рибальства і підводного полювання;

- проведенні в рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння видобуток будівельних матеріалів, гравію та піщано - ракушкової суміші;

- забору води без ефективних рибозахисних пристроїв;

- заготівлі очерету, рогози та інших водних рослин в місцях масового нересту риби;

- пересуванні всіх плавучих засобів на ділянках, оголошених нерестилищами в період нересту, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: