Киберпреступники рассылают письма от имени полиции

спам

Друзі, важлива інформація! Повідомляємо про небезпечну спам-розсилку!

Сьогодні різко зросла кількість звернень щодо отримання електронних листів від нібито державних установ.

Про нові витівки шахраїв повідомляє прес-служба батальйону патрульної поліції в Слов'янську та Краматорську.

Наприклад, сьогодні зранку нібито з електронної пошти управління патрульної поліції у м. Києві kyiv2@patrol.police.gov.ua різним державним органам та приватним компаніям надходили листи від імені начальника Департаменту патрульної поліції з контекстом: на вас заведена кримінальна справа, терміново надайте інформацію, інакше вам буде виписано штраф.

Інформуємо, що жодних подібних листів Департамент патрульної поліції, управління патрульної поліції у містах чи наш батальйон не надсилали. Це — атака кіберзловмисників.

Також застерігаємо, що електронні листи зі схожим змістом (про несплачені податки, кримінальні справи тощо) можуть надходити й нібито від інших держустанов.

Читайте також: Кровавые “разборки” в Славянске: мужчина получил несколько ударов ножом

Така розсилка небезпечна, тому що листи містять додатки, відкриваючи які, відбувається завантаження вірусного файлу, який заражає комп'ютер.

Просимо вас бути пильними:

✅дотримуйтесь інтернет-гігієни та в жодному разі не відкривайте будь-які запаролені архіви та файли, що надходять на вашу електронну пошту;

✅стежте за встановленим та оновленим антивірусним програмним забезпеченням.

✅звертайте увагу на електронну адресу відправника листа та перевіряйте її достовірність, оскільки спам-повідомлення відправляються з неофіційних пошт.
____

Пресслужба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: