В Дружковке дети нашли гранату

Вибухонебезпечний предмет було виявлено на річці під час ловлі раків. Жвавий інтерес до знахідки дітей побачив місцевий рибалка та визвав поліцію. Поліція закликає батьків нагадати дітям правила поведінки при виявленні підозрілих предметів.

До чергової частини відділу поліції Дружківки надійшло повідомлення місцевого мешканця про те, що діти знайшли на річці гранату, в районі підвісного мосту с. Донське.

На місце події негайно виїхали працівники слідчо – оперативної групи поліції та представники ДСНС.

Читайте также: Опасные “сувениры” второй мировой в Щурово под Славянском

Стало відомо, що в цей день троє підлітків прийшли на місцеву річку, щоб наловити раків, проте наткнулись у воді на пакет та стали роздивлятись його вміст. Місцевий рибалка, який знаходився поряд побачив, що в руках у дітей знаходиться підозрілий предмет, негайно забрав знахідку та визвав поліцію.

Встановлено, що це бойова граната РГД – 5 з явними ознаками корозії. На щастя ні хто не постраждав. Боєприпас вилучено та відправлено на знищення.

Поліцейські закликають громадян бути обережними при виявленні підозрілих предметів, зовні схожих на боєприпаси чи вибухові пристрої.

У разі виявлення вибухонебезпечного предмета, категорично забороняється:

Торкатися виявленого предмета, пересувати його або здійснювати з ним будь-які інші дії, особливо намагатися розібрати або знешкодити його.

Проводити будь-які роботи біля знайденого предмета, особливо ті, які можуть викликати навіть незначне коливання грунту.

Курити, користуватися запальничниками, а також іншими джерелами відкритого вогню та предметами які можуть його утворювати.

Користуватися радіоелектронними пристроями (мобільними телефонами, пультами дистанційного керування, сигналізацією автомобілів тощо).

Заливати предмет рідинами, засипати грунтом, намагатися чимось накрити або здійснювати інший вплив на нього: звуковий, світловий, тепловий, механічний та ін. 

Шановні батьки, розкажіть дітям про правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Попередьте їх про небезпеку. Кілька хвилин, витрачених на розмову, можуть зберегти життя та здоров’я вашої малечі. Пам’ятайте, що краще попередити біду, ніж ліквідовувати її наслідки.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: